Nic není nemožné s Ním!

Ohlédnutí za prázdninami

1. 9. 2018 15:59
Rubrika: Random

Už je tomu tak - prázdniny nám školáků končí.. :/ Jak smutné. Tak jsem se chtěla ohlédnout zpátky, jak jsem prožila prázdniny.

Celý červenec jsem vlastně nikde nebyla. Chodila jsem na brigádu a když jsem tam zrovna nebyla, byla jsem doma či venku někde na procházce. 

Teprve srpen odstartoval všechny mé ′akce′. Už 2.srpna jsem jela na Campfest do Králové Lehoty na Slovensku. Jela jsem tam poprvé a ještě stále jsem nadšená a doufám, že pojedu i příští rok. Určitě doporučuji, kdo váhá, jestli jet nebo ne, tak rozhodně to stojí za to.

Pak jsme jeli s rodinou se koupat na termální koupaliště na Slovensko, což jezdíváme skoro každý rok. Byl to fajn čas strávený s rodinou. :)

Mezitím jsme ještě se scházeli a domlouvali všechny potřebné věci na tábor. Ten se konal tak v půlce srpna. Byl to nároční, ale skvělý týden. Budu na něho ráda vzpomínat. Na ty zážitky, skvělé děcka a všechny pozitivní ohlasy.

(Když vám děcka nalepí na záchod vtípek) 

A hned další den po táboře jsem jela na festival UNITED. Už po čtvrté. Nejvíce jsem se těšila na Worship Central, kteří mimochodem byli na Campfestu ;) A já si ty jejich chvály naplno užila. Hned ve čtvrtek jsem z hlavního večerního programu odcházela celá mokrá díky Christafari, kteří z pódia stříkali vodu stříkačkami. Bohužel jsem stála v přední řadě a dost to schytala.. Kdybych to věděla, donesu si sebou sprcháč ;) Jinak z UNITEDu mám spoustu zážitků, ale to by bylo tak na pět stránek. Takže když to shrnu, tak UNITED super! :)

A v neděli jsme měli skvělou akci pro děti, kde chodily po stanovištích a plnily úkoly. Tak to bylo taky super :)

Poslední týden jsem už něco málo chystala do školy, užívala si volna, zařizovala kartičku na vlak apod. 

Letošní prázdniny utekly hroozně rychle, ale jsem za ně ráda. Ikdyž všechny dny nebyly zrovna růžové, tak jsem ráda, že jsem každý ten den mohla prožít. A už se těším na ty další prázdniny :) 

Zobrazeno 346×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz