Nic není nemožné s Ním!

Čel svému strachu!

7. 8. 2018 21:24
Rubrika: Random | Štítky: strach , Uzdravení , Ježíš

V neděli jsem se vrátila z Campfestu, kde jsem byla na semináři Víťazstvo nad strachom. Měl ho Julo Slovák (lídr kapely Espé). A fakt jsem si z něho odnesla pár myšlenek, které bych chtěla předat dál. (Jinak plno myšlenek mám z celého Campfestu, kde se nebe dotýkalo země ;), ale o tom zase někdy jindy).

Co se mně fakt líbilo z toho, co řekl že, jsme úplní producenti našich životů. Vytváříme si v hlavě příběhy, jak a co dopadne, že to dopadne špatně a přitom, to vůbec nemusí být pravda. Já osobně většinou myslím na to nejhorší, co se může stát. A pak se strachuji úplně zbytečně. Ten strach není od Boha, ten nám zasévá ďábel.

Julo Slovák říkal jeden příběh z jeho života. Od mala se bál potopit, protože jednou spadnul ze člunu a topil se, když byl malý. Asi za 20 roků potom jeli s rodinou a kamarády do Chorvatska. Kamarádi tam našli útes, ze kterého skákali a chtěli, aby Julo šel s nima skákat. Tak se rozhodl, že už konečně ten strach z potápění překoná a asi hodinu se připravoval, než skočil. A když skočil a vynořil se z vody, tak byl úplně nadšený, že je to takový adrenalin a dobrodružství.

A právě strach nás obírá o dobrodružství, které můžeme zažívat s Bohem.

Jasně, že strach je běžná emoce a třeba strach z pavouků jen tak nevymizí. Ale třeba strach někomu říct o Bohu, jen se sdílet doma o Bohu, strach z odmítnutí, strach o to, co si o mně pomyslí jiní lidé apod. To všechno může Bůh uzdravit. A pak teprve zažijeme pořádné dobrodrůžo s Bohem ;) 

Tak neboj se udělat krok dopředu a čelit svému strachu. Bůh láme všechny strachy a uzdravuje tvoje srdce.

https://www.youtube.com/watch?v=OIZKF8rna1k

Výsledek obrázku pro strach nemá moc(zdroj: https://blog.juklik.cz/dite-zbavit-strachu/)

Zobrazeno 252×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz