Nic není nemožné s Ním!

Tipy na křesťanské knížky

Zdravím všechny knihomoly! :) A samozřejmě i ostatní :D Chci se podělit o tipy na křesťanské knihy, které jsem četla a tudíž můžu říci svůj osobní názor a třeba i doporučit. A budu ráda, když doporučíte i vy ostatní nějaké další knihy, protože prázdniny se blíží a já konečně budu mít čas na čtení. Jinak tyhle tipy jsou od mé maličkosti, která je náctiletá, takže nečekejte nějaké převratné knihy, zmíním zde jen ty, co jsem četla. Teď už se vrhnem na ty knížky ;) 

  • Pohlazení pro duši, Příběhy pro potěchu duše, Osvěžení pro duši - a spousta dalších příběhových knih od Bruna Ferrera - Tyto příběhy jsou skvělé třeba na povzbuzení, na zamyšlení na každý den nebo jen tak k relaxaci :)

 Výsledek obrázku pro pohlazení pro duÅ¡i

  • Jednou nohou v nebi (Giulia Gabrieli) - Skvělá knížka o svědectví odvážné mladé dívky, která dva roky bojovala o život, a přesto tyto dva roky prožívala radost ze života a prohloubila si svou víru. Toto svědectví se četlo jedným dechem a knížku jsem přečetla asi za jeden den a několikrát za rok. Moc hezké na povzbuzení.

Výsledek obrázku pro jednou nohou v nebi

  • Nevyžádané rady mládeži (Marek Vácha) - O této knížce slyšel snad každý. Jsem ráda, že jsem měla možnost přečíst, některé myšlenky se mi hodně líbily, až tak, že jsem si je musela vypsat na papírek a připíchnout na nástěnku na intru. Při některých kapitolách jsem se i zasmála. ;)

Výsledek obrázku pro nevyžádané rady mládeži

  • Umíš v tom chodit? (Kateřina Šťastná) - Spíše určeno pro mladé, kteří hledají partnera nebo jsou ve vztahu. Autorka hezky píše o vztahu, rozebírá a hlavně povzbuzuje, aby si čtenáři/čtenářky vážili vztahů s druhým. Rozhodně doporučuji.

Výsledek obrázku pro umíš v tom chodit

  • Síla modlitby teenagera (Stormie Omartianová) - Super knížka, jsou zde typy na modlitbu a různé náměty na přemýšlení. Skvělé nejen pro teenagery ;) Navíc kniha má hezky design a je hezky zpracovaná, pohlazení pro oči :D 

Výsledek obrázku pro síla modlitby teenagera

  • Pane Bůh, tady Anna (Fynn) - Zajímavá kniha, kterou bych si normálně asi nepřečetla. Ale musela jsem si vybrat jednu knihu ze seznamu na referát. Hlavní postava Anna je dítě a v knize jsou její dětské ´úvahy´ o životě a o Bohu. A ikdyž je to psané ´dětskýma očima´, tak jsem to občas nepochopila. Spíše k přemýšlení.

Výsledek obrázku pro pane bůh tady anna

  • Dvojčata, Tatínek, Tomášek, Uzdravení a spousta dalších od Josefa Janšty - Super knihy, které jsem si četla, když jsem byla na základce. Je to skvělé čtení pro děti, ale i pro starší. Taková relaxace. :)

Výsledek obrázku pro uzdravení janšta

 

Dále mám v plánu si přečíst slovenské knihy Odhodlaní zmeniť svet (Július Slovák) a Goliáš musí padnúť (Louie Giglio) - obě knihy má brácha a tu první už četl dvakrát a pochvaluje si ji a druhou si teď nedávno objednal, tak uvidím, co mi k ní poví. Ale věřím, že to budou taky fajn knihy.

 Odhodlaní zmeniÅ¥ svet     Goliáš MUSà padnúť

 

Zobrazeno 392×

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz