Nic není nemožné s Ním!

Půst aneb jak se přiblížit k Bohu

9. 3. 2018 12:00
Rubrika: Random | Štítky: půst , Boží náruč , odřeknutí

Na popeleční středu jsem se netěšila. Protože mám už osmnáct, tak bych měla držet půst i od jídla. Nikdy jsem si tak nevážila jídla, jak tehdy. :) K půstu od jídla jsem přidala i půst od internetu, to bylo snesitelnější než půst od jídla. Ale vše jsem zvládla a byla jsem opravdu ráda. Uvědomila jsem si, že Ježíš trpěl mnohem víc, než já. A já tady ze sebe dělám takovou chudinku.

Tak jsem si na celou postní dobu dala půst od sladkého, s vyjímkou buchty. Je to hodně náročné pro někoho, kdo by snědl tabulku čokolády na posezení. :D Ale držím se zuby nehty. Snažím se postní dobu prožívat jinak než normání dny. 

Vidím, jak to na mně zanechává stopy. Jsem daleko šťastnější a radostnější. Rozdávám kolem sebe mnohem více radosti a úsměvu. Ráda si sednu a modlím se a chválím Boha. Ráda si už i tu čokoládovou tyčinku odřeknu z lásky k Bohu. 

Zvu i Tebe, jestli jsi ještě nic z lásky k Bohu nc neudělal/a, neodřekl/a v této postní době, právě tento čas nastal. Vím, že už jen slovo půst může v tobě vzbudit negativní pocit. Ale není to tak. Je to skvělá doba na přiblížení se k Bohu a odevzdání se do Jeho náruče. 

Související obrázek

Zobrazeno 368×

Komentáře

RealToltekDzehenuti

Půst je perfektní pokud má člověk zájem o lepší komunikaci/vztah s Bohem. Už mám za sebou 40 denní a několik 20 a musím říci, že v tomto období je komunikace s jediným Bohem daleko snažší než bez půstu.

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz