Nic není nemožné s Ním!

Pomocník při modlitbách

4. 3. 2018 11:56

Nevím jak vy, ale já se většinou vždycky ráno i večer pomodlím, občas se ráno stane, že nestíhám a pak už na modlitbu zapomenu, ale to je jen vyjímečně. Ale mé modlitby byly až doposud pořád stejné.

Má večerní modlitba vypadala asi nějak takhle: Díky Pane za tento den, díky za všehny lidi, které jsi m poslal, (teď jsem vyjmenovávala všechno za co děkuju, občas se objevilo  něco, co ten den proběhlo nového), prosím za rodinu, přátele (zase jsem všechny vyjmenovala)  a prosím o odpuštění hříchů. Přidala jsem Otče náš, Zdrávas Maria a Anděle Boží. 

Má ranní modlitba vypadala zase nějak takhle: Děkuju Pane za to, že jsem se probudila a už teď ti děkuju za to, co máš pro mě připravené. Prosím Tě o ochranu po celý den pro mě, rodinu (opět jsem všechny vyjmenovala). Přidala jsem Otče náš, Zdrávas Maria a Pod ochranu Tvou.

A takhle to jelo každý den, to samé. Někdy už jsem to jen tak odhrkávala a vůbec to jako modlitba nevypadalo.

Ale na CSM nám představili aplikaci iZIDOOR. Chtěla jsem si ji stáhnout, ale bohužel měla jsem starý android na mobilu, takže nic. Až teď před asi měsícem jsem si koupila mobil a vzpomněla jsem si na tu aplikaci a stáhla si ji. 

Od té doby mé modlitby jsou opravdu modlitbami. Je tam nespočet modliteb, nejen večerních a ranní, ale i různé jiné, litanie, novény a mnoho dalšího. Konečně můžu říct, že se nad tím, co říkám zamýšlím a pokaždé si můžu vybrat jinou modlitbu.

Výsledek obrázku pro izidoor

Díky za toho, který to vymyslel. #thankyou A určitě si ji nainstalujte, jestli máte tu možnost.

 

Výsledek obrázku pro izidoor

Zobrazeno 8259×

Komentáře

cerka

Tak nevím, asi jsem jedna z mála, kdo má texťák a tudíž smůlu. Kdyby tu náhodou měl někdo texťák, tak jde stáhnout kancionál a breviář :)

Zobrazit 14 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz