Nic není nemožné s Ním!

A přece půjdeš ke zpovědi

28. 3. 2018 21:06
Rubrika: Random | Štítky: zpověď , Ježíš , odpuštění , Bůh

Před více než týdnem jsem si říkala, že bych měla jít ke zpovědi, ale říkala jsem si, že ještě do velikonoční zpovědi vydržím a těsně před Velikonocema půjdu. V pátek jsem dojela domů ze školy a věděla jsem, že na mši sv. půjdu, ale ke přijímání jít nemůžu. Ke zpovědi u nás jsem nechtěla jít, jsem dost vybíravá na kněze. :D Tak, že si počkám do pondělí a půjdu až v místě mojí školy. 


Ještě přede mší v pátek jsem si otevřela knihu Milostné dopisy od Tvého Krále Milované Princezně (kdo neví, co je to za knihu - je zde mnoho dopisů, adresovaných každému z nás od Boha) a zrovna čtu nadpis jednoho dopisu: Moje Princezno, ... vyznej mi svůj hřích.

Přečetla jsem si dopis. Ehm, já nechci jít u nás ke zpovědi.

Otevřela jsem náhodně Bibli a zrak mi ulpěl na verši : ,,Bděte tedy, protože nevíte, v který den váš Pán přijde.´´ A svědomí znovu začalo hlodat: Co kdyby jsi dneska umřela? Co kdyby přišel ten den D, kdy by přišel Pán? Měl by z Tebe radost? 

Ehm, já ale opravdu u náš ke zpovědi nejpůjdu. Ano, nešla jsem. Jak smutné, že? Ale to ještě není konec. :D

Večer jsem jela na spolčo do vedlejšího města, kde většinou máme chvály, nějakou katechezi a pak rozebíráme téma ve skupinkách. Ovšem teď to bylo trošku jiné, měli jsme to v kostele a modlili se za odpuštění, abychom odpustili těm, co nám ublížili. Bylo to krásné, ale pořád mě něco spoutávalo.

Když po modlitbách řekli, že otec, co tam je knězem, bude zpovídat, věděla jsem, že to je má chvíle. Neváhala jsem a šla jsem. 

Boží plán! Další den ráno otevírám opět knihu Milostné dopisy od Tvého Krále Milované Princezně a tam dopis: Moje Princezno, ... jsi nové stvoření.

 

Zobrazeno 1102×

Komentáře

Jasminecka

To je tak parádní, jak to Bůh dovede připravit i přes naše protesty... :)

bata44

Úžasné, miluji tyhle příběhy, kde člověk vidí, jak si to Bůh umí naplánovat.

DanielaČernušková

Tak to je opravdu uzasne!

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz