Nic není nemožné s Ním!

I schóla může rozdávat radost - part 2

24. 12. 2017 9:00
Rubrika: Random | Štítky: schola , advent , Píseň

A ještě jedno svědectví pro změnu z velké schóly. V pátek jsem přišla na zkoušku úplně unavená, strašně se mi chtělo spát a pak na mši taky a navíc jsem byla naštvaná. Ani už nevím proč... :D Vůbec jsem neměla náladu na zpívání a chválení písničkama Boha. 

  Poslední písnička byla Srdce radostí jásá. Ještě předtím než jsme začali zpívat, nám vedoucí řekla, ať přemýšlíme nad tím, co zpíváme, aby to tak i znělo. Já dost dobře věděla, že rozhodně moje srdce nejásá. Když jsme začali zpívat, koukla jsem na kytaristku, která dost dobře hrála, usmívala se a ještě se k tomu pohupovala do rytmu. Koukla jsem na holčinu, co hrála na cajon (kachon), ta to rozjížděla, bylo vidět, že si to vyloženě užívá. Tak jsem se podívala do lidí, kteří seděli v lavicích. Někteří zpívali s námi, usmívali se a taky si to moc užívali. Někteří jen koukali na nás a v jejich očích jsem viděla výraz jako že týjó, i v kostele se to tak dobře rozjet. Neumím to úplně popsat, co jsem cítila. Prostě v tu chvíli jsem pocítila radost v srdci, že můžeme i my, jako schóla, oslovit lidi písničkama a oni se přidají a chválí s námi Boha.

Výsledek obrázku pro zpívání na boží chválu

Zobrazeno 178×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz