Nic není nemožné s Ním!

I schóla může rozdávat radost - part 1

23. 12. 2017 12:17
Rubrika: Random | Štítky: Píseň , schola , advent

Ti, kteří vedou schólu (sboru) nebo do ní (něj) chodí, ví, že to není vždy lehké nazkoušet písničky a pak je i hezky zazpívat. U nás jsou dvě schóly, starší a malá. Malou vedu a do velké chodím zpívat. Zpíváme na střídačku v pátek a v neděli na dětské mši. 


 Asi před třema týdny jsme s malou schólou měli zpívat v pátek. Přišla jsem do kostela a čekala až někdo z dětí dojde. Došli čtyři děti. Tak jsem je rozdělila mikrofóny, do dvojice jeden, sobě jsem dala jeden. Celá mše byla pro mě absolutní utrpení a trapas. První písnička byla docela dost vysoko a já byla nachlazená. Když jsme začali zpívat, tak jsem slyšela jen sebe, což nebylo úplně nejlepší :D. Jenom jsem viděla mamku v lavici, jak se směje. Pak se jedna holčina začala v půlce mše smát a tím rozesmívala všechny okolo (i my). A představte si, že při tom máte zpívat. No hrůza. O přepínání písniček na dataprojektoru, aby lidi mohli zpívat ani nemluvím. Ani jednu písničku holčina správně nepřepnula. Vždyť říkám, zpíváníčko za všechny prachy. Já se jen celou dobu modlila, ať mše skončí a můžu jít domů. 

 Když mše skončila a já ještě uklízea zpěvníky, přišla za mnou maminka od jedné holčičky, co chodívala do schóly a řekla mně větu, která mi vyrazila dech: ,,To bylo tak krásné, když jste zpívali. Úplně to hladilo po duši. Díky.´´ V tu chvíli jsem měla chuť se jí zeptat, jestli náhodů nebyla na jiné mši než já.

Výsledek obrázku pro schóla

 

 

Zobrazeno 306×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz