Nic není nemožné s Ním!

Zklamal jsem? Boha ne.

16. 11. 2017 20:37
Rubrika: Random | Štítky: Bůh , zklamání , Ježíš Tě miluje

Všechno jsem to zkazila. Jsem zklamaná sama sebou, nemůžu se sebou vydržet. Jak jsem to jen mohla dopustit? Proč jsem byla tak hloupá... Bůh je ze mě určitě zklamaný. Tolik toho do mě vložil a já se Mu takhle odvděčím. Určitě je ze mě smutný, ani za Ním nepůjdu s prosíkem, aby mi odpustil, protože tohle jsem tak zkazila...


Taky máte občas takové myšlenky? Mně se to stává a jsem opravdu vždycky smutná z toho, že jsem něco pokazila. A nejhorší je, když si myslím, že jsem zklamala Boha a On je ze mě zklamaný.

Ale něco vám řeknu (teda napíši). Vsichni asi víme, že Bůh je vševědoucí. To znamená, že On už ví, že to nebo to zkazíme či se nám nepovede nebo sejdem z Jeho cesty. On už to dávno ví. Takže On od nás nic neočekává, On to všechno ví dopředu. A když od nás nic neočekává, tak nemůže být zklamaný. Boha prostě nemůžeš zklamat. To jen ten zlý nám namlouvá, že jsme zklamali Boha a On nás už nemá rád. Je to LEŽ! Nevěř mu. Jen jdi za Ježíšem a řekni mu, že víš, že jsi to zkazil a prosíš o odpuštění. Bůh Tě miluje z celého srdce a chce Ti dát mnohem víc než si vůbec můžeš představit.

Výsledek obrázku pro zklamal jsem Boha

 

Zobrazeno 409×

Komentáře

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz