Nic není nemožné s Ním!

Chatrč aneb Kniha, která se vnitřně dotýká

1. 11. 2017 16:07
Rubrika: Random

Tento školní rok byla u nás ve třídě hodně čtená kniha Chatrč. I já jsem si ji nakonec půjčila od spolužačky a dnes jsem ji oficiálně celou dočetla. Pocit z knihy? Asi první kniha, která se mě nějak vnitřně dotkla. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla.

Má spolubydlící ji četla ještě před tím, než jsem ji začala číst já. Jakmile ji dočetla, tak říkala, že se jí začátek líbil, ale pak už ji to nebavilo (ty rozhovory s Taťkou, Ježíšem a Saraju). Možná to je tím, že není zas tak věřící a nijak nad tím obsahem knihy nepřemýšlela. Takže jsem byla docela zvědavá, jestli mě vůbec kniha osloví. A musím přiznat, že mě nejvíce bavilo to uzdravování Macka. To jak se ho slovy i skutky dotýkala Taťka, Ježíš i Saraju. Místy to bylo pro mě fakt silné a v hodně věcech mi tato knížka otevřela oči. Myslím, že o ní neslyšíte poprvé a rozhodně ne naposled. Už teď vím, že si různé myšlenky z knihy vypíši a budu psát na ně článek. Mám v plánu se co možná v nejbližší době podívat na film, tak uvidím, kdy budu mít čas.

Pokud jsi o této knize nic neslyšel/a (což pochybuji) a nebo jsi o ní slyšela, ale nečetla, tak neváhej a čti. Možná to pro Tebe bude u jedné části těžké pokračovat (moje mamka měla s tou částí problém, byla pro ni moc těžká až drastická, a tak knihu odložila), ale musíš pokračovat dál, protože pak už se to všechno vysvětluje a je to už v pohodě. Nechci tu pasáž přesně popisovat, abych příliš neprozradila těm, kteří nečetly. Navíc s každým to dělá něco jiného, tak se nelekejte. Já neměla problém, ale mamka říkala, že je to asi tím, že ještě nemám děti.

Moc ráda bych slyšela od vás, kdo jste přečetli knihu nebo viděli film nějaké odezvy. Jak se vám zdál příběh, jestli se vám líbil či ne. Díky za vaše odpovědi.

Výsledek obrázku pro chatrč

Zobrazeno 259×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz