Nic není nemožné s Ním!

Věř si!

4. 10. 2017 16:00
Rubrika: Random | Štítky: sebevědomí , věřit

Všechno, co si myslíme ovlivňuje náš život. Všechno, co v životě prožijeme ovlivňuje náš život.


Když máš jít na nějakou zkoušku, máš pracovní pohovor, píšeš test, máš zpívat sólo v kostele nebo máš přednést prezentaci před třídou - VĚŘ SI! Pokud si budeš ještě předtím říkat, že to nedáš, tak to opravdu nedáš. Musíš si říct, že to určitě dobře dopadne, svěřit to do Božích rukou a věřit si. Všechno naše smýšlení se odráží na výsledku. 

Určitě mám pár příkladů ze života. Jsou to sice banální věci, ale podělím se s nimi. Když jsme byli na soutěži v ringu (takový kroužek se háže přes síť), tak já jsem už ze školy věděla, že mi moc nejde podání. Nechtěla jsem podávat, protože kroužek mi většinou letěl úplně mimo hřiště nebo ani nedoletěl k síti. Bohužel i na mě přišla řada a samozřejmě jsem nepřehodila. Nepřehodila jsem poprvé, podruhé, potřetí a byla jsem z toho úplně zklamaná. Když už jsem měla několikáté podání, řekla jsem: ,,Tak a teď to všem natřeš a přehodíš to tak dobře a získáš bod.´´ A co se nestalo? No přehodila jsem to krásně. A po celý zbytek hry jsem házala super podání.

A ještě jeden příběh. Chodím zpívat do schóly a zpíváme na nedělních a pátečních dětských mších. Moc ráda zpívám a jsem ráda, když si můžu dát i sólo. Ale dřív jsem vždycky asi pět minut před písničkou, kterou jsem měla zpívat, propadala panice. Začala jsem kašlat, vyschlo mi v krku a myslela jsem si, že to nezazpívám. Vždycky jsem to nakonec nějak dala, ale nebyly to žádné super výkony. A v poslední době vždycky před sólem si řeknu, že to bude krásné a modlím se, aby ta písnička lidi zasáhla svým textem. Samozřejmě vždycky je nějaká ta tréma, ale už to zazpívám většinou čistě, protože si řeknu, že jsem si to přece zkusila předtím a teď už to půjde samo.

Takže buďte si jistí ve všem, co děláte. Nebojte se a věřte si!

                                                    (zdroj: FB - Vždy s Bohem)

 

Zobrazeno 691×

Komentáře

spitfire

"Všechno, co si myslíme ovlivňuje náš život. Všechno, co v životě prožijeme ovlivňuje náš život."

Tím ("magií") se zabývá jeden vědní obor.


"Takže buďte si jistí ve všem, co děláte. Nebojte se a věřte si!"

Tohle vám řekne každý trenér, že nestačí jen budovat rychlost, sílu, techniku, že kvalita výkonu je i o tom co má ten dotyčný v hlavě.

Pokud jste nikdy nedržela driver v ruce, tak vám žádná víra nepomůže na odpališti jakékoli jamky.

Víra má výborný účinek na výkon, ale tam kde jde o porovnávání výkonu, vám víra nedokáže vyrovnat "handicup". Tam už to přestává fungovat.

vildatom

Nejdůležitější vlastnost v životě hned vedle víry.Bez toho člověk nemůže žít leda přežívat a trápit se.

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz