Nic není nemožné s Ním!

Velká přímluvkyně v nebi

1. 10. 2017 16:00
Rubrika: Random | Štítky: sestřička , přímluvkyně , nebe

Mám tři sourozence - bráchy. Vždycky jsem chtěla sestřičku, abych si mohla s ní hrát s panenkama, mluvit s ní o holčiččích věcech a půjčovat si od ní oblečení :D. Ale bohužel, to nějak nevyšlo. Ale díky Bohu za tři skvělé bráchy, za nic bych je nevyměnila.


Když jsem byla asi v 5.třídě, dozvěděla jsem se, že mám sestru. Jenže není mezi náma. Umřela hned po porodu. Jmenovala se Jana. Nějak jsem to v té době vstřebala, nepřemýšlela jsem moc nad tím. Až když jsem šla na střední, tak jsem o prázdninách chodila sama na procházky a přemýšlela jsem o své sestře. Bylo mi to strašně líto, že jsem ji mohla mít u sebe, mohli jsme si spolu povídat. Měla bych sestru, po které jsem vždycky toužila. Když jsem na těch procházkách o ní přemýšlela, vždycky jsem plakala. Tak moc mi to bylo líto. S nikým jsem o tom nemluvila, nechávala jsem si to pro sebe.

Po pár týdnech jsem pochopila, že nemusím vůbec smutnit. Vždyť ona šla rovnou do nebe a raduje se s Ježíšem. A může se za nás přimlouvat. Můžu ji poprosit o přímluvu u Ježíše, je můj spojenec s nebem. A já už se moc těším, až se s ní setkám. 

Výsledek obrázku pro dítě

 

 

Zobrazeno 707×

Komentáře

suposlav

To je hodně silný příběh. Díky za svědectví.

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz