Nic není nemožné s Ním!

Nový level - Godzone tour

8. 10. 2017 11:18
Rubrika: Random

Jestli znáš projekt Godzone, tak budeš vědět o čem je řeč. Pokud neznáš, zkus napsat do googlu a počíst si ;) 
Měla jsem možnost asi před měsícem se zúčastnit jejich Godzone turné 2016 - Nový level v Žilině. Bylo to něco úžasného. Vidět tolik mladých věřících pohromadě, pro mě nezapomenutelný zážitek. Úplně jsem zde cítila Boží atmosféru, která sálala z každého člověka.


Přijela jsem do Žiliny i s kamarádkami, zaregistrovali jsme se a šli jsem na stadión. Kamarádky si chtěli jít sednout na tribuny, ale já chtěla stát a hýbat se někde u pódia, tak jsem šla sama. Docela mě to mrzelo, že jsem šla sama, ale nedalo se nic dělat. Stoupla jsem si do první poloviny stadionu mezi neznámé lidi a čekala až program začne. 
  Lidičky, nikdy jsem víc nabitější a úžasnější program neviděla. Při chvílích, kdy jsme chválili společně Boha, jsem se necítila sama-cítila jsem Jeho blízkost a bylo mi úplně jedno, že kamarádky jsou na tribunách. Ten čas strávený zde, byl jen pro Něj.  Věděla jsem, že On stojí při mě a Jeho láska mě celou objímá. Cítila jsem se šťastná, vstoupila jsem na Nový level s Bohem a věřím, že Bůh na tomto místě konal své dílo. Tyto pocity nejdou popsat slovy, to se musí zažít na vlastní kůži.

Tento rok je další turné - Odhodlaní zmenit svet, zvu Tě. Bude to silné a není nic lepší než čas strávený s Bohem. Je mi moc líto, že zrovna v tento čas budu na stáži ve Vídni a nepojedu. Ale těším se, co mi Bůh přichystá tam.
A věř, že nejsi nikdy sám, Bůh při tobě stojí každý den, každou minutu tvého života. Já to zakusila na vlastní kůži a zakouším to každý den.

Zobrazeno 272×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz