Nic není nemožné s Ním!

,,Hle, vyryl jsem si tě do dlaní.´´

22. 10. 2017 12:55

Co nejčastěji vidíš celý den? Možná někdo by řekl - mobil, jídlo, rodinu či něco jiného. Ale já si myslím, že nejčastěji vidíš své ruce. Jsou to ruce. Já si třeba občas něco napíšu na ruku, abych nezapomněla to udělat. Protože na to pořád vidím a myslím na to. A tak nás Bůh miluje, že si nás vyryl na místo, kde kdykoliv vidí naše jméno a pořád na nás myslí.  

,,Hle, vyryl jsem si tě do dlaní, .. ″ (Iz 49,16)

Byla jsem vychovávaná ve věřící rodině a myslí, že v dobré víře. Samozřejmě mně bylo vštěpováno, že pokud udělám něco dobrého, půjdu do nebe, ale pokud udělám něco špatného, půjdu do pekla. Ano, myslím, že jsem takto nebyla vychovávaná jen já. Já se snažila dělat hodně dobrých věcí, abych šla do nebe - chodila jsem do náboženství, do spolča, zpívala ve schóle, pomáhala doma a snažila se být prostě aktivní, abych se zalíbila Bohu. Moje představa o Bohu byla velmi zkreslená. 

Později přišel zlom a já zjistila, že bych se Bohu nikdy nezalíbila, i kdybych se sebevíc snažila. Ale On mě, i přes mé pády a sejít z Jeho cesty, miluje. Miluje mě a miluje i tebe. Nemusíš dělat nic navíc, On tě miluje i tak. On si mé jméno i tvé jméno vyryl do dlaně, protože nás miluje takovou láskou, jakou si neumíme ani představit.

,,Hle, vyryl jsem si tě do dlaní, .. ″ (Iz 49,16)

Výsledek obrázku pro ,,Hle, vyryl jsem si tě do dlaní, .. ″

Zobrazeno 710×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz