Nic není nemožné s Ním!

Šílený den aneb když se o mě Bůh stará

20. 9. 2017 20:24
Rubrika: Random

Dneska jsem měla velmi zajímavý den. Přes týden bydlím na intru ještě se dvěma holkami na pokoji. Měli jsme jít poprvé na průběžnou praxi. Holky šli na sedm do školky a já měla jít až na 11:30 do družiny. Takže jsem v klidu mohla spát. Jenže jsem slyšela, jak vstávaly holky, pak přišla asi v sedm vychovatelka, že mám nechat klíče od intru ještě jedné holce, která odchází až okolo jedné. Klíče jsem dostala, protože náš intr se zamyká, ale jen vrchní patro, dole vchod bývá vždycky odemčený.

 Tak jsem okolo půl osmé vstala, nachystala si snídani a nechala vychladnout čaj. Mezitím jsem si přečetla úryvek z Bible, pustila chválové písničky a pomodlila se. Pak jsem se nasnídala, přečetla si z knížky a oblékla se. Protože jsem měla ještě spoustu času, rozhodla jsem se vytřít podlahu v pokoji a utřít prach. Vonělo nám pak v pokoji, jako by to všechno bylo krásně vyčištěné. Byla jsem spokojená. Nachystala jsem si svačinu a ještě si vytiskla přípravu do školy. V 11:02 mně měl jet autobus do vedlejší vesnice, kde jsem měla mít praxi. Tak jsem za deset jedenáct odcházela z intru. Sešla jsem ke vchodu a on byl zamčený. Myslela jsem, že asi zešílím. Šla jsem se zeptat té holky, co odcházela až po mně, jestli nemá klíče od spodu, jenže neměla. Tak jsem chtěla zavolat do školy, jestli nás někdo nepřijde odemknout. Jenže ani já a ani ta holka jsme neměli kredit. Tak to už bylo docela dost hodin a já se modlila, abych první den na praxi nedošla pozdě. Naštěstí na intru byla ještě jedna holka, která byla nemocná a měla jet domů a ta kredit měla. Tak jsem se přece jen někomu dovolala a po sedmi minutách nás někdo došel odemknout. Měla jsem pět minut na to, doběhnout na autobus. Tak rychle jsem snad nikdy neběžela. Štěstí a Pán Bůh stáli při mně a já všechno stihla. No co vám budu povídat o praxi? Nic moc. Docela jsem se nudila. :D Ale nějak jsem to 4 a půl hodiny přežila a v 16:11 jsem jela zase autobusem na intr. Hladová jsem došla na intr a zjistila, že mám odhlášenou večeři. A to jsem ještě ani neobědvala. Ale v jídelně mi vychovatelka řekla, že si můžu vzít pečivo, že nějaké zbylo. Tak jsem si vzala a měla večeři. Došla jsem na pokoj a hned jsem si udělala zápis z praxe a všechno si udělala do školy. Teď je půlka studijní doby a já tady píšu článek. Jsem ráda, že jsem dnešek přežila a jsem moc ráda, že už mám všechno udělané a můžu si užívat večer.

Ponaučení z toho dne: Svěřovat každý den do Pánových rukou. A udělat si věci raději dopředu, protože pak máte klid a můžete si užívat pohodu.

Zobrazeno 473×

Komentáře

Kitkat

Jo intr a Pán Bůh a když se to spojí, může z toho vylézt i něco co člověk považuje klidně i za šílenost s dobrým koncem :)

Zobrazit 1 komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz