Nic není nemožné s Ním!

Následuj mne

6. 9. 2017 16:00

´Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, vezmi svůj kříž a následuj mne.´ (Mt 16,24)

Ježíš nám sám říká, abychom šli za Ním. Abychom Ho následovali. Neříká, že to bude jednoduché. Každý si musí nést svůj kříž. Ale když budeme následovat Ježíše, kříž nebude jen přítěží. Bude i naší radostí, radost z toho, že můžeme ten kříž nést s Pánem.

´… kdo však svůj život pro mne ztratí, nalezne jej.´ (Mt 16,25)

Následovat Ježíše neznamená zahodit nynější život, opustit své blízké a vzdát se všeho, co máš. Ne. Ježíš chce, abychom Ho následovali tam, kde se právě nacházíme. I když možná kvůli tomu něco ztratíme. Ale Ježíš pro nás má připraveno mnohem více než si sami dokážeme představit. Tak se neboj a vykroč za Ním. Vykroč na cestu po níž kráčel Ježíš.

Zobrazeno 419×

Komentáře

suposlav

Díky! :-)

PetrST

Už mi to přijde jako "naučená fráze" - takže už mě to nepřijde tak lákavé. A tak se to v podstatě říká na každé druhé mši a téměř na každém setkání křesťanské mládeže. Kolikrát mi přijde, že i lidé, kteří tuto "frázi" vyslovují sami nevěří, že by jí šlo dostát.

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz