Nic není nemožné s Ním!

Další zážitek z CSM

9. 9. 2017 16:00
Rubrika: Random | Štítky: olomouc2017

Přináším další zážitek z CSM v Olomouci. Doufám, že nikoho neomrzelo číst si články o CSM a že si rádi přečtete ještě jedno svědectví.

 Ve čtvrtek na večerním programu se mně kamarádka ptala, jestli bych nešla na přímluvnou modlitbu. Já moc nechtěla, ani jsem nepřemýšlela, za co bych se chtěla modlit. Nakonec kamarádka šla do řady ještě z dalšíma dvěma kamarádkami. Když byla chvilku v programu přestávka, šla jsem se podívat, jestli ještě pořád čekají na přímluvnou modlitbu. Stále tam všichni tři stáli, tak jsem si s nimi chvilku vykládala a nakonec tam čekala, že půjdu taky. Můžu vám říci, že i přímluvná modlitba může být sranda (tedy ze začátku). Kněz, co tam zrovna byl, si dělal srandu hned, jak jsem přišla na řadu, což mě dost uklidnilo, protože jsem byla rozklepaná a nevěděla, jak říci svůj úmysl, za který se chci modlit. Nakonec jsem to nějak splácala a přimlouvající se za mě začali modlit. Čekala jsem, že mi to přinese úlevu, ale když se mě na konci modlitby kněz zeptal, jak se cítím, nejistě jsem odpověděla dobrý. On mi řekl, že horší to nemůže být, pomazal mě nějakým olejem a šla jsem. Teď vím, že přímluvná modlitba za můj úmysl pomohla, ale když jsem šla na Svatý kopeček a byla jsem na mši, ten problém, se kterým jsem šla na přímluvnou modlitbu, na mě zase dolehl. Nejen tento problém, ale i dalších spousty problémů. Před přijímáním jsem se z toho všeho rozbrečela, byla jsem úplně na dně. Když jsem šla po přijímání sedla na své místo, sklonila hlavu do klína, schóla začala hrát písničku. ´Mou cestu v rukou máš, jdu s důvěrou…´ Hned, jak jsem ji zaslechla, projela mnou zima a pak teplo a neuvěřitelný klid. Uvědomila jsem si, že Pán má můj život pod kontrolou a stačí mu jen důvěřovat.

 

Zobrazeno 568×

Komentáře

makie

@MyName Můžeš k článku dodat i štítek #olomouc2017, ať se zařadí k dalším článkům o tomto setkání :)

o-_-o

_@___
...\_________\ ..........

Jsem šneček.

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz