Nic není nemožné s Ním!

Zážitek z CSM - ,,Díky za tvou přítomnost.”

26. 8. 2017 16:00
Rubrika: Random

Vím, že tu každý druhý píše o CSM, ale já se chci taky podělit o svůj menší zážitek. Celé CSM byl velký zážitek, jelikož jsem na takovém setkání byla poprvé, tak jsem nevěděla, co od toho čekat. A bylo to krásné a naplněné přítomností Boha.

 V pátek ráno bylo na výběr z mnoha modliteb, já už ve středu věděla, že půjdu na modlitbu chval, kterou budou mít Adorare. Protože Adorare znám, věděla jsem, že budou zpívat známé písničky, tak jsem se těšila. Holky, které se mnou bydlely, mi potvrdily, že půjdou se mnou. Večer ve čtvrtek (tedy spíše v noci) jsem se dívala, kde vůbec jsou ty chvály a zjistila jsem, že asi půl hodiny od kolejí, kde jsme bydleli. Když jsem to řekla holkám, okamžitě mi řekli, že tak daleko nepůjdou. Bylo mi to sice líto, že musím sama, ale ani to mě neodradilo. Našla jsem si trasu na mobilu v mapách a v pátek v osm hodin jsem vyrazila. Podotýkám, že Olomouc jsem vůbec neznala a má orientace na mapě či v okolí je tak pěti procentní. Šla jsem nějakým parkem a vyšla jsem z něj. Samozřejmě ulice, které zde měla být, tady nebyla a tu, do které jsem přišla jsem nemohla na mapě najít. Nakonec jsem ji našla a samozřejmě jsem byla úplně někde jinde, kde jsem měla být. Chodila jsem tedy nějakými jinými ulicemi až jsem konečně dorazila ke kostelu sv. Mořice. Došla jsem dokonce o něco napřed, někteří lidi stáli ještě před kostel, což mi přišlo divné a brzy jsem přišla na to, proč tam stáli. Vešla jsem do kostela, šla přímo do hlavní uličky kostela a koukala k oltáři. Tam seděli kněží a já si uvědomila, že je tady ještě mše. Nenápadně jsem prošla hlavní uličkou zpět a čekala až mše skončí. Po mši se do kostela nahrnulo dost lidí a postupně se zaplnil celý kostel. Začalo se zpívat a chválit Boha. Bylo mi líto, že holky nešli se mnou, protože to bylo super. Když už hráli poslední písničku, holka, co stála po celou dobu chval vedle mě, se ke mně nahnula a řekla mi: „Díky za tvoji přítomnost. Dobře se mi vedle tebe chválilo Boha.” Já jen koukala, usmála se na ni a ona zmizela z kostela pryč. V tu chvíli jsem si uvědomila, že mělo cenu jít půl hodiny a hledat cestu sem. Protože aspoň jedna holka byla ráda, že jsem tady byla a to bylo pro mě takové povzbuzení, že jsem se tam netrmácela jen tak. Díky Bohu za ni! :)

 

Zobrazeno 512×

Komentáře

suposlav

Ty jo, tak to je moc pěkný článek :-)

MyName

Děkuji :)

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz