Nic není nemožné s Ním!

Todd White - Jak jsem poznal Boha

4. 8. 2017 18:00
Rubrika: Random

Přináším druhé svědectví od Todda White. Taky je hodně silné a povzbudivé ve víře, že Bůh nás nikdy neodsoudí a bude při nás.


Býval jsem drogový dealer a měl jsem přítelkyni. Narodila se nám dcera, jenže jsme se pohádali a já potřeboval drogy, a tak jsem je opustil. Když už jsem nevěděl, jak dál takhle mám žít, našel jsem nějaký časopis, kde byly odkazy na různé církve. Tak jsem se rozhodl jít za nějakým pastorem a pověděl mu svůj příběh. Pastor mi řekl, že mi Ježíš může ze všeho pomoci. Já se jen ušklíbl, mávl rukou a lístek s číslem na něj jsem schoval do kapsy. Za týden jsem pastorovi volal, že ten jeho Ježíš vůbec nefunguje, že se nic nezměnilo. Pastor mně řekl, že to nepůjde ráz na ráz, že to chce čas. A tak jsem mu volal každý týden, abych mu řekl, že Ježíš nefunguje.

 Jednou jsem už neměl žádné drogy a potřeboval je. Věděl jsem, že po cestě pojede chlap s drogami v autě. Tak jsem si řekl, že ho zastavím a budu předstírat, že jsem policista. Tak jsem ho zastavil, řekl, ať si vystoupí z auta a dá ruce za hlavu. Jakmile chlap vystoupil, já začal nasedat do auta a chlapíkovi došlo, že nejsem policista a začal po mně střílet. V tu chvíli jsem slyšel nějký hlas: ,Těchto devět ran beru na sebe.´ V té rychlosti jsem nijak nepřemýšlel a rychle odjel. Po chvíli jsem si uvědomil, že ačkoliv po mně chlap 9x vystřelil zblízka, tak nejsem nikde postřelený. Věděl jsem, že Bůh zasáhl, a tak jsem se dal na léčení.

 Chtěl jsem říci své dceři, že jsem poznal Ježíše a chtěl jsem, aby ho i ona poznala. Našel jsem si jejich adresu a jel jsem za ní. Zazvonil jsem a došla mi otevřít dcera. Začal jsem jí vykládat, že jsem poznal Ježíše a chci, aby ho poznala i ona. Když jsem jí to pověděl, přišla přítelkyně a já se jí začal omlouvat za všechno. Řekl jsem, že vím, že mi asi hned neodpustí, ale že jsem poznal Ježíše a je ze mě jiný člověk. Ona se na mě podívala a řekla: ,Já vím. Já Ježíše poznala před třemi měsíci a už jsem ti odpustila.´

 

Zobrazeno 203×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz