Nic není nemožné s Ním!

Svědectví - Todd White

26. 7. 2017 16:00
Rubrika: Random

Na přelomu června a července se v Praze konala akce Awakening Europe. Kdo byl ví, kdo nebyl, přišel o hodně. Čtvrtek, pátek, sobota a neděle plná Boží milosti. Sjeli se zde lidé z celé Evropy, aby chválili Boha a hlavně, aby se modlili za Evropu. Bůh zde konal zázraky, uzdravoval, osvobozoval a naplňoval Duchem Svatým. To jen tak ve zkratce o této akci. Spíše chci předat svěděctví od jednoho hlavního řečníka - Todd White. Na první pohled usměvavý chlapík s dredama. A začal právě vyprávět, jak letěl do Prahy a jaká byla cesta.


Sedím v letadle a přišla za mnou letuška, a tak se mě ptá, jestli něco nepotřebuji nebo tak. Říkám, že všechno v pořádku a zeptal jsem se jí, jak se má. ,No, mám se celkem dobře. A jak se máte vy?´ Tak jsem jí odpověděl: ,Já se mám skvěle!´ ,Jak to, že se máte tak skvěle?´ ,Protože mám skvělého Otce.´ Letuška se na mě zvláštně podívala a raději odešla. Za nějakou dobu přišla znovu a říká mně: ,Vy tak v obličeji záříte, to jsem ještě neviděla. Ale za váma sedí žena a té taky tak září obličej.´ Usměji se na ni: ,Jo, to je moje manželka. A víte proč nám září obličeje? Protože máme skvělého Otce.´ Letuška se zase na mě podivně podívá, usměje se a odejde. Po  chvíli ji zastavím a říkám jí: ,Vy máte problémy s kolenama, že? Když tady chodíte, tak vás bolí.´ Letuška se překvapeně podívá: ,Jak to víte?´ ,Protože mám skvělého Otce.´ Letuška hned neodejde, ale ptá se dál: , A kdo je ten váš skvělý otec, taky bych ho chtěla poznat.´ ,Mohu vás představit? Podejte mi ruku.´ Letuška se se strachem na mě podívá a říká: ,Já se ale bojím.´ Nakonec mi ruku podá a říkám: ,Můj drahý Otče, představuji Ti tuto paní. Chválím Tě za její život a prosím o uzdravení jejích kolen. Ve jménu Tvého syna Ježíše Krista, ať je uzdravena. Amen´ Podívám se na ni a ona úžasem a překvapením div neskáče. ,Jak jste to udělal, mě ty kolena už vůbec nebolí!´ ,To proto, že mám skvělého Otce.´ Ona odejde to říci ostatním letuškám a je celá v údivu. Tak nějak vypadal můj let sem do Prahy. A tak nějak podobně vypadá můj život, díky Bohu, že skrze mě může uzdravovat lidi.


Já jen seděla a hleděla, jak je Bůh i v této době mocný a koná zázraky. Když pak říkal svůj životní příběh, jak poznal Ježíše, brada mi spadla znovu dolů.

Pokud se vám svěděctví líbilo a chtěli byste další, tak mi napište do komentářů nebo dejte like :) 

 

 

Zobrazeno 460×

Komentáře

Kine

Pozor! Ne vše co vypadá jako od Boha je od něj! Je málo informací o tomto člověku na internetu (které nejsou jen převzatou informací), ale zaujala mne např. tato: http://pulpitandpen.org/2017/03/08/todd-white-flees-rebuke-of-woman-threatens-to-call-police/ Je třeba vždy rozlišovat a zkoumat...

MyName

Tohle byla křesťanská akce, kde byli pozváni řečníci, kteří jezdí po celém světě. Kdybych tam sama nebyla a neviděla na vlastní oči, co zde Bůh konal, tak tomu článku možná i věřím, ale takto ne.

Kine

Nechci zpochybňovat, co jsi zažila a viděla. Chci jen varovat, protože je mi divné, že nikde u tohoto řečníka není ani zmínka, ke které církvi se hlásí, a to pro mne už je varováním.

MyName

On sám říkal, že není v žádné církvi, že je pro něj důležitý živý vztah s Bohem :)

Ivka-Iva-el

Dívala jsme se na jeho stránky a vypadá to velmi podezřele. Dala bych si hodně pozor.

Zobrazit 5 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz