Nic není nemožné s Ním!

Odtrhni se od svých starostí

29. 7. 2017 16:00
Rubrika: Random

Plná hlava starostí. Tak se asi cítí většina lidí. A ještě tamto a tamto, jejda na to jsem zapomněla a tamto musím taky udělat... Znám to i já a není lehké se dostat pryč od všech těch starostí. Někdy si říkám, že už ten nápor všeho nevydržím, ale vždycky to jde s Boží pomocí. Odevzdat to do jeho rukou a nestarat se o zítřek, vždyť On se postará.

'Nedělejte si tedy starost o zítřek; zítřek bude mít své starosti. Každý den má dost vlastního trápení.' (Mt 6,34) 

 'Á sousedi už mají novou fasádu, musíme taky ji udělat.' 'Ten má nový mobil, Iphone 5s, tak já si ho taky musím koupit. Vezmu si ještě jednu brigádu, ať si na něho vydělám.' A plno takových podobných situací, bych mohla vyjmenovat. A není jedno, co, kdo má? Hlavně, že já mám rodinu, jídlo, vidím a slyším a mohu se spolehnout na toho Nejmocnějšího, který se o mě postará. 
  Když už je toho na Tebe moc, zkus na chvíli vypnout, zajít si do kostela, na adoraci nebo jen tak do přírody a obdivovat krásu. Když ti myšlenky budou pořád odbíhat ke starostem, předlož je všechny Pánu. 
 Někdy nás tyto starosti hodně tíží, jsou totiž kvůli nějakému hříchu, kterého jsme se dopustili. Zajdi si ke zpovědi, udělej si duchovní rozhovor s knězem. On se určitě za tebe pomodlí, poradí a povzbudí tě. Pak z tebe alespoň část z tvých problémů opadnou a ty se budeš cítit svobodný/á. 

 

Zobrazeno 263×

Komentáře

schavi

Já nedokážu úplně vypnout.. Dnes jsem si v kostele vzpomně, že jsem zapomněl na

schavi

vzpomněl, že jse nechal na stavbě nepoklizenou váhu..

MyName

Mně to taky úplně nejde, ale když už mi něco přijde na mysl, tak jednoduše řeknu Požehnej to, Pane. A vím, že je to v dobrých rukou :)

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz