Nic není nemožné s Ním!

Každý okamžik v Hospodinových rukou

23. 7. 2017 14:41
Rubrika: Random

Nevím, jestli to mám jen já, že když ráno vstanu, pomodlím se a prosím o ochranu po celý den, ve všem, co budu dělat požehnání a přes den už si na Boha jen s těží vzpomenu. Večer zase za všechno poděkuji a jdu spát. Ale to je chyba, Boha bychom měli zvát do každých činností, do každého rozhodnutí. Neměli bychom si na něj vzpomínat jen když něco potřebujeme např. Bože, prosím pomoz mi při písemce.
Bůh nám slyší a je s námi pořád. Když ráno slyšíš budík, když vstáváš z postele, když se ti vůbec nechce do školy\práce a prostě celý den.
Chtěla bych svůj každý den prožít naplno s Bohem. Zvát ho ráno, když se mi vůbec nechce vstávat, říci mu: 'Díky, Bože za toto ráno a dej mi sílu vylézt z postele. Ty víš, jak je to těžké, tak mi prosím pomoc.' Chtěla bych ho zvát i do každých maličkostí: ' Bože, díky Ti za tuto krásné počasí. Díky Ti za slunce a prosím o příhodné počasí.' Nebo když jen tak sedím ve třídě o přestávce: 'Díky Bože, že mohu chodit do školy. Díky za mé spolužáky a učitele, které mi dáváš. Prosím Tě, za naše vztahy mezi sebou, dej ať do třídy přináším pokoj a lásku a ať jdu ostatním příkladem.'
Bohu můžeš děkovat za všechno, můžeš se mu svěřovat se vším. Když třeba cítíš, že ti někdo ukřivdil nebo ublížil, neboj se to říci Bohu. Vždyť On nám vidí do srdce a vidí, že se trápíme. Chce nám nabídnout lásku a pomoc u něj.
Víš, ta modlitba nemusí být dlouhá, stačí říct jen pár slov, jen to, co mu chceme říct. A věř, že Bůh bude vždy s Tebou, ochrání Tě a pomůže Ti.
Vím, že to bude mnohdy těžké obracet se v každé situaci k Bohu, ale kdo vytrvá, dostane se mu nebeské odměny.

Zobrazeno 241×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

O mé maličkosti

MyName
na signály.cz

Jsem děvče z Moravy. Ráda se usmívám a užívám si svého života. Občas sem hodím nějaký článek, ať už něco ze života, modlitba či obrázkový verš z Bible.

Nejnovější články

Autor blogu Grafická šablona signály.cz